WEMAS Absperrtechnik GmbH

WEMAS Holding – промисловий холдинг, котрий інтегрує і систематично розвиває стратегічні напрямки діяльності: інтелектуальні системи управління рухом, прогнозування руху, будівництво і безпеку на робочому місці. На сьогодні компанія є лідером інтегрованих та сертифікованих рішень для вуличних бар’єрів у Німеччині. Холдинг поєднує у собі 4 компанії:

WEMAS Absperrtechnik GmbH – розробка і виготовлення дорожніх огороджень, конусів, ліхтарів та опор.

LANDWEHR GmbH Schilderfabrik – займається виготовленням дорожніх знаків, огородження, світловідбиваючої плівки, вивіски для туристичних і велосипедних маршрутів, рекламні вивіски, тощо. 

GERDING GmbH Traffic Engineering – спеціалізується на виготовлені та реалізації дорожніх знаків.

MIS GmbH – світлодіодні змінні табло та світлодіодні інформаційні табло з програмним забезпеченням. 

Не лише новітні технології і конкуренція посприяли розвитку WEMAS. Основними сильними сторонами компанії є клієнтоорієнтованість та внутрішня корпоративна політика. Налагоджена логістична система дозволяє замовити і забрати необхідний продукт лише за 5 днів (для зареєстрованих клієнтів), а, у випадку з ексклюзивним замовленням, – за 10. І, звичайно ж, найосновнішим фактором продукції WEMAS є довгий термін експлуатації, міцність, бездоганна якість, відзначена світовими стандартами якості  DIN ISO 9001.