Vinnolit GmbH & Co. KG

Компанія Vinnolit GmbH & Co є одним з провідних виробників ПВХ в Європі і лідером на світовому ринку.

Vinnolit GmbH & Co. KG виготовляє та реалізує широкий асортимент виробів з ПВХ в будівельному та медичному секторі а також в автомобільній промисловості. Незалежно від того, ПВХ для підлогових покриттів, настінного покриття, віконних профілів, труб, жорсткої плівки, технічних покриттів, автомобільних герметиків, оболонок кабелів для медичного застосування, Vinnolit GmbH & Co. KG може запропонувати правильні рішення.

Компанія Vinnolit також виробляє і продає проміжні продукти, такі як каустична сода, вінілхлорид і тетрахлорид олова, які потрібні як в хімічній промисловості, так і в багатьох інших галузях.

Співробітництво ООО «Інкос Лайн» з компанією Vinnolit GmbH & Co. KG бере початок з квітня 2015 року. Але з часом ситуація досить ускладнилась, оскільки виявилось, що представниками Vinnolit GmbH виступала Російська Федерація. Щоб налагодити відносини, нам довелось докласти чималих зусиль, і в цьому нам допомогла компанія GmbH Graphic Products, яка є партнером Vinnolit GmbH в Німеччині.

Вінноліт являє собою унікальний матеріал, використовується у великій кількості галузей, основною з яких є виробництво ПВХ-профіля. Вінноліт, це унікальна у своєму роді речовина, що володіє запатентованим складом. На вигляд Вінноліт схожий на борошно, так само пакується у паперовий мішок.

Дана речовина є вогне- та вибухонебезпечною, при горінні виділяє токсичні сполуки. Вінілхлорид — це сильнодійна отрута, що чинить на людину канцерогенну, мутагенну, та тератогенну дію. Саме тому, при завантаженні та розвантаженні товару, слід дотримуватися техніки безпеки. І саме тому, в Україні не багато дистриб'юторів готові брати на себе відповідальність за транспортування даної речовини

Завдяки успішній співпраці між нашими компаніями, ТОВ «Інкос Лайн» вдалося поставити десятки тонн цього продукту на територію України. Наші клієнти задоволені оперативністю постачання і якістю даної продукції.