VARICOM

ЗАТ "VARICOM" було засновано в 1990 році. Компанія спеціалізується на постачанні та обслуговуванні енергетичного обладнання і систем зв'язку.

ЗАТ "VARICOM" тісно співпрацює з іноземними компаніями і постачає їм продукцію. Принцип роботи " VARICOM " — надання якісних послуг. Компанія продає тільки найякісніше обладнання, воно контролюється і ремонтується компаніями-представниками, які пройшли навчання у виробників. "VARICOM" постійно розширює свою діяльність, дбаючи про впровадження інновацій, пропонованих самими професійними компаніями в Литві. З цією метою організовуються технічні семінари та презентації останніх технологій, які дозволяють клієнтам ознайомитися з новітніми продуктами, а також запропонувати оптимальні рішення, що відповідають їхнім потребам.

Результати показують, що "VARICOM" є надійним партнером. Він уже був обраний компаніями енергетичної та нафтової промисловості, закладами охорони здоров'я, компаніями зв'язку, транспортними компаніями і більшістю литовських банків. Висока якість і кваліфікація, реалізація прогресивних ідей і надалі залишається основою діяльності «VARICOM».