VAN DER VEER Reels & Partners

"VAN DER VEER Reels & Partners" – голландська компанія, яка спеціалізується на розробці, виробництві і продажу статичних котушок для заземлення/склеювання, а також на представленні і розподілі обладнання для різних типів автоцистерн, наприклад, для заправки літаків. Заснована в 1965 році Йоханнесом Петером ван дер Веєром. У 1995 році потужності підприємства перемістилися до Бельгії, а в 2006-му – увійшли до складу холдингу «Дінгс Холдинг», що належить Тьєррі Дінгсу.

Основна продукція: хомути для труб, троси заземлення, затискачі заземлення, і, звичайно ж, барабани в повній комплектації з ручним та автоматичним управлінням.

В якості альтернативи котушкам для ручного перемотування VAN DER VEER пропонує версію з автоматичним перемотуванням пружини. Моделі перемотування пружини VDV-2930-14 і VDV-3416 оснащені автоматичним регулюванням швидкості і контролем перевищенням швидкості. Ця котушка має міцний внутрішній механізм перемотування пружини, що забезпечує автоматичний відвід кабелю. Барабани VAN DER VEER, призначені для використання в роботах з паливом, маслообладнанням, на заправках, при транспортуванні, в авіації та ін.

Конструкція барабана VAN DER VEER відповідає директивам для автоцистерн ADR, затвердженим в Нідерландах згідно VLGA-1001, використовується в транспортуванні небезпечних вантажів (коли виникає небезпека статичного розряду при транспортуванні рідин, сухих і хімічних продуктів). Для авіації спеціально розроблена продукція, що відповідає стандарту ЕС CEN / TC274 / SC3 / WG1-N13 частина C і специфікаціям ВВС США.