Trelleborg Coated Systems France SAS

Trelleborg Coated Systems France SAS – це французька компанія, яка виробляє інженерні полімерні рішення. Компанія поширює герметизацію, демпфірування і захист продуктів на основі полімерів. Trelleborg обслуговує клієнтів по всьому світу.

Що стосується діяльності компанії, то вона охоплює багато сфер, але нас привернула їх загальне виробництво: рішення для друку і нанесення покриттів для всіх типів офсетного друку, а також флексографічного і цифрового друку.

Лінійка продуктів для упаковки флексографічного друку. Тканини з покриттям і каландровані матеріали для кількох промислових застосувань, включаючи ремені, прокладки, ущільнення і шланги, а також медичне приладдя, такі як ранові ретрактори, манжети і матраци.

Офсетний друк  це технологія друку, що передбачає перенесення фарби з друкованої форми на запечатуваний матеріал не відразу, а через проміжний офсетний циліндр. Дана технологія використовується майже в усіх країнах світу. Для друку валюти необхідні високоякісні матеріали.

Саме тому, ми замовляємо двовимірні листи з вулканізованої НЕ твердої гуми з необробленими кінцями прямокутної форми, призначеними для офсетного друку артикул 70961G Vulcan Alto Plus 1.70 / B V1554K BAN у компанії Trelleborg Coated Systems France SAS.

Особливості полотна Vulcan Alto Plus:

- Компресійний шар з закритими нішами забезпечує високу стійкість до надмірного здавлювання і швидке відновлення після зняття навантаження і покращує відтворення точки.

- Каландрує тканину каркаса з повною WSP (Water Solvent Proof) обробкою тканинних шарів, забезпечує захист бавовняних тканин від дії води і розчинників для зниження вбирання розчинників і розбухання полотна.

- Низький залишковий розтяг тканинного каркаса, який забезпечує швидку "приробку" офсетного декеля і стабільну роботу, як на листових, так і на швидкісних рулонних машинах.

- Висока частка пружно-еластичних деформацій дозволяє друкувати з мінімальною деформацією декеля при мінімально можливому тиску в друкарській парі, від чого залежить технічний стан і довговічність друкарських машин.

- Шліфована поверхня, що має специфічний профіль зменшує накопичення фарби і запилювання, дозволяючи, таким чином друкувати довші тиражі між змивкою гуми.

- Поверхня полотна забезпечує високий контраст зображення, чіткі контури растрової точки і рівномірний друк плашок.

- Точна передача дрібних деталей зображення з мінімальним розтягуванням растрових точок при високому контрасті друку.

Особливість продукції (пластин) полягає в тому, що вони практично індивідуально розробляються і поставляються під кожен верстат. Для поставки правильних пластин потрібні креслення, серійні номери верстатів і тісний контакт з виробником верстатів. Важливий кожен міліметр, щоб, в кінцевому результаті, все працювало належним чином.