TECHNOmark


Technomark - французька компанія, винахідник першого в світі модульного ударно-точкового промислового маркувального апарату MULTI 4 (патент No FR9914782, 1999 год). Компанія заснована в 1999 році у Франції. Сфера діяльності – проектування і виробництво маркувального обладнання. Маркування ударно-точковим способом – полягає в нанесенні індивідуальних точок (сферичних заглиблень) карбідним пуансоном. Маркувальний пуансон приводиться в дію за допомогою електромагніту. Даним способом можуть бути безперервно марковані деталі з матеріалів твердістю до 63 HRC, такі, як карбідний метал, різні види сплавів, нержавіюча сталь, алюміній, нікель, латунь, мідь, і велика кількість інших матеріалів. Таким способом маркування можна наносити на рівних і вигнутих поверхнях.

Устаткування для маркування від Technomark використовують в таких областях:

Авіабудування. Маркування титанових деталей (комбінований маркіратор MULTI 4) та маркування лопаток турбіни (вбудований маркіратор MULTI 4, який, також, використовують для маркування баків вантажного транспорту). Для комерційної техніки використовують модель комбінованих маркіраторів MULTI 4 120 для нанесення маркування на гідравлічні поршні. Стаціонарний маркіратор MULTI4 120 використовують мотовиробники, маркуючи поршні мотодвигунів і вуглепластикових деталей. А вбудований маркіратор MULTI4 50 використовується для нанесення маркування на гальмівні диски високошвидкісних поїздів в Японії.

Автомобільна промисловість. Нанесення маркування для кузовів, деталі АКПП, заднього мосту, тримачів підшипників, рухливих частин двигуна, шасі автомобіля, направляючі автокрісел, вал трансмісії, елементи підвіски, гальмівні диски за допомогою вбудованого маркіратора MULTI 4).

В електроніці використовують напівавтоматичну лінію MULTI 4 120 для маркування пластикових деталей. Серія комбінованих маркіраторів MULTI 4 120 використовують при нанесенні відбитку на мембрани турбін ГЕС в енергетичному секторі.

У металообробці використовують маркіратори MULTI4 200XL з пристроєм автоматичної подачі (ідентифікаційні таблички на сталі), ручний маркіратор MULTI4 120 для маркування сталевих блоків, MULTI4 50 (алюмінієвих стрижнів), MULTI4 200 — для нанесення логотипів і серійного номера на сталеві стрижні.

Компанія налічує близько 100 партнерів в 45 країнах світу. За роки існування Technomark було зареєстровано 17 патентів і відкрито 63 бренда, які забезпечують безперебійну і високоякісну роботу компанії.

Ідеологія компанії має на меті запровадити нововведення в соціальну сферу і приділяє особливу увагу захисту навколишнього середовища.