SPECTROLINE

Spectronics Corporation – провідний світовий виробник ультрафіолетового обладнання і флуоресцентних матеріалів. Компанія зайняла свою нішу після тестування її продукту авіацією, медициною і ядерною енергетикою. Сьогодні ультрафіолетові лампи, радіометри флуоресцентні барвники компанії Spectroline використовуються для пошуку дефектів в конструкціях літаків, для перевірки витоку рідини на електростанціях, в ядерних реакторах, нафтопроводах і на інших промислових об'єктах.

Як це працює?

Для того, щоб перевірити на витік ту чи іншу систему, потрібно додати флуоресцентний барвник і дати йому можливість циркулювати з рідиною. Час очікування залежить від габаритів системи, в основному воно коливається від 5 до 45 хвилин. Барвник розроблений таким чином, що буде вступати в реакцію з будь-якою приймаючої рідиною. Після завершення циркуляції, перевірити можливість витоку за допомогою ультрафіолетової лампи в темряві. Може використовуватися для виявлення пошкоджень і профілактичним засобом. При цьому, самі барвники не потребують попередньої підготовки і додаткового догляду.

Компанія Spectroline має патент на винахід. Перевагою цього продукту над іншими собі подібними є відсутність у складі співрозчинники, які можуть нашкодити системі, що циркулює. Крім того, барвник є екологічним продуктом, має відповідні сертифікати, і не шкодить навколишньому середовищу. Завдяки матеріалам, які входять до його складу, потрапляючи в ґрунт барвник розчиняється протягом півроку без нанесення шкоди екології, а УФ-лампи споживають лише 10 Вт, що відповідає потужності звичайної лампочки.

Spectronics Corporation більше 60-ти років поставляє понад 1000 продуктів на десятки ринків і в більш ніж 185 країн.