Shenzhen Anke High-tech Co


Компанія Shenzhen Anke High-tech Co., Ltd була заснована у 1986 році на базі американської корпорації Analogic та Китайської академії наук. Відомий китайський бренд, один з перших високотехнологічних виробників, лідер у галузі медичної промисловості Китаю. Штаб-квартира організації знаходиться у місті Шекоу (Шеньчжень).

Каталог ANKE включає в себе медичне обладнання для діагностики в галузі магнітно-резонансних та рентгенокомп'ютерної діагностики. Компанія пропонує широкий спектр інжекторів для КТ, мамографи, ПО для архівації знімків і комунікацій (PACS). Окрім того, ANKE – один з провідних виробників діагностичного обладнання для ветеринарної медицини.

Компанія винайшла першу систему МРТ, спіральну комп’ютерну томографію, УЗД з кольоровим доплером та першу хірургічну навігаційну систему.

Всі продукти компанії мають права на інтелектуальну власність і сертифіковані ISO13485 та ISO 9001. Обладнання схвалено такими всесвітньовідомими організаціями, як "Управління Санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США" (FDA), "Європейської Спільноти" (CE) у базових та експертних дослідженнях.

Обладнання ANKE знаходиться більш ніж у 10000 лікарень по всьому світу.