NISSEN


Компанія Nissen – одна з найпрогресивніших та найпотужніших компаній світу у сегменті керування мобільним рухом та безпекою на дорозі. За час свого існування пройшла шлях від виробника ламп до розробника унікальних світлодіодних систем. Сьогодні – це виробник ламп, маяків, захисних бар’єрів та цифрових табло з портативними регулятивними функціями. Крім того, Nissen активно ділиться досвідом та власними ноу-хау з постійними клієнтами та надає консультації по застосуванню своїх продуктів у всьому світі.

Компанія бере початок з 1914 року. Була заснована Адольфом Ніссеном, котрий розробив системи запалювання для автомобілів і отримав патенти на свої винаходи у декількох країнах. В середині 1950-их Nissen Elektrobau GmbH увійшла до галузі управління рухом, після винайдення першої електричної сигнальної лампи. Компанія подарувала світу не лише потужну технічну базу, призначену для керування і безпеки руху, а й вплинула на розвиток правил дорожнього руху у Німеччині.

Nissen має представництва у Великобританії, Іспанії, Швейцарії, Польщі, Бельгії, Нідерландах та Люксембурзі. Входить до ряду торгових асоціацій: ARTSM (Асоціація з безпеки дорожнього руху та управлінню), REMA (Асоціація виробників світловідбиваючого обладнання), UK Roads & IRF (Міжнародна дорожня федерація).

Виробник має міжнародні сертифікати якості DIN EN ISO 9001, а екологічне управління компанії у 2014-му році отримало сертифікат DIN EN ISO 14001.