Mouser Electronics Inc.

Mouser Electronics є всесвітньо відомим дистриб'ютором напівпровідників і електронних компонентів для більш ніж 750 провідних постачальників. Спеціалізується на швидкому впровадженні нових продуктів і технологій для інженерів-конструкторів і покупців. Широкий асортимент продукції включає в себе напівпровідники, міжз'єднання, пасиви та електромеханічні компоненти.

Компанія була заснована в 1964 році в Каліфорнії учителем фізики Джеррі Маузер, який не міг знайти електронних компонентів для своїх шкільних уроків. Через 20 років потужності переїхали в Техас. У 2007 році Mouser стала частиною сімейства компаній Warren Buffett Berkshire Hathaway. Сьогодні фонди Баффета включають страхові та фінансові дочірні компанії і майже п'ятдесят підприємств, починаючи від ювелірних виробів і меблів до готових будинків.

Mouser Electronics має 25 представництв у світі, зосереджених, в основному, в США, Європі, і на Далекому Сході. Головний дистриб'юторський центр дозволяє обробити та підготувати до відправлення будь-яке замовлення протягом 15 хвилин.

Основною перевагою компанії є строгий контроль якості виробництва та продукції, що поставляється. Кожне замовлення проходить процедуру ретельного огляду щоб клієнт отримав авторизований оригінальний продукт. Станом на сьогодні Mouser отримав сертифікати AS9100D, ISO9001: 2015-го, ANSI / ESD S20.20-2014 і акредитацію AS6496.