MEGGITT


Meggitt PLC – британський інженерний бізнес, який спеціалізується на аерокосмічному обладнанні. Один зі світових лідерів в розробці і виробництві акселераторів, апаратури для вимірювання вібрації і ударних навантажень. Основний фокусується на реалізацію продукції в авіакосмічній, оборонній та енергетичній галузі.

Авіакосмонавтика. Продукція Meggitt в цьому сегменті розподіляється на чотири галузі: цивільна авіація (літаки), бізнес джети, цивільні вертольоти і авіаційна інженерія. Компанія поставляє на ці ринки сенсори і датчики, ущільнювачі, гальмівні системи (контроль гальмування, тиску в шинах), системи безпеки і камери стеження для літаків, системи безпеки (кисневі системи і системи обмежень рухів для цивільної та військової авіації), управління рухом, паливні системи, системи протипожежного захисту, механізми і компоненти двигунів, електроніку, післяпродажне обслуговування, системи навчання та симулятори польоту, системи управління температурним режимом.

Оборонка. Розробка і виробництво комплектуючих військових вертольотів, військової авіації, військово-морського флоту, сухопутних самохідних машин (системи самоуправління, батареї, датчики загоряння), симулятори військових дій і навчальні програми, панелі, сенсори та інша апаратура для космонавтики.

Енергетичний сектор. Системи компанії забезпечують оптимальну продуктивність при роботі машин і устаткування. Регулюючі клапани цього розробника, системи та теплообмінники встановлені на всіх типах промислових газових турбін, як для виробництва електроенергії, так і для нафти і газу. Також компанія спеціалізується на засобах управління для газотурбінних двигунів наземного базування, і однією з перших запровадила найсучасніші технології для виробництва електроенергії.

Для нафтогазової промисловості Meggitt виготовляє високоякісні датчики, електроніку, програмне забезпечення та обладнання.

В медицині технології Meggitt використовують в ультрадіагностиці, мікрохірургії очей, онкології і косметології.