MARKEM IMAJE

Швейцарська компанія Markem-Imaje спеціалізується на розробці та впровадженні рішень для пакувальної індустрії. Вона є підрозділом американського холдингу Dover та, в свою чергу, має 30 власних дочірніх підприємств.

Dover – компанія, що виробляє унікальне інноваційне обладнання для енергетичного сектору, інженерних систем, гідросистем, холодильної техніки та харчової промисловості. Компанія розмістила свої акції на нью-йоркській фондовій біржі, отримує річний дохід – понад 7 мільярдів доларів.

Продукцію Markem-Imaje умовно можна поділити на 3 гілки: краплеструменеві принтери для маркування продукції та принтери для маркування коробів і палет, витратні матеріали (ріббони, чорнила, розчинники, етикетки, тощо) та програмне забезпечення (для кодування та відслідковування).

Компанія позиціонує себе, як досвідчений менеджер в управлінні бізнесами, про що свідчить ряд послуг, які вона пропонує: Контроль/відслідковування продукції, захист торгових марок, рішення по зменшенню витрат. Широкої популярності на світовому ринку здобула система CoLOS – програмне забезпечення, винайдене для виробництва пакувальних ліній з повним обсягом можливостей контролювати необхідний процес "від а до я", включаючи мультизадачність та контроль над усіма функціями механічного ресурсу та "людського фактора".

Markem-Imaje – безперечний лідер у галузі рішень по маркуванню та відстежуванню продукції.

Сітка дистрибуції Markem-Imaje включає 120 країн світу, 30 підрозділів та 6 технологічних центрів. Загальна кількість замовників налічує 40 тисяч компаній. Обслуговує запити глобальних торгових марок та локальних підприємств, розробляючи процеси маркування згідно з законодавством та запитами сертифікації різних країн світу. Кампанія акцентує увагу на тому факті, що потужності і менеджерські рішення, якими вона керується, дозволяють надавати продукт швидко та гарантують, що в будь-якій точці на карті він матиме однакову, бездоганну якість.

Окрім основної діяльності, Markem-Imaje приділяє значну увагу захисту навколишнього середовища та збереженню екології: це перша компанія у галузі, котра отримала відповідний сертифікат ISO 14001 у 1997-му році.