Mag Instrument

Maglite або MAG-Lite – відомий американський бренд високоякісних і міцних ручних ліхтарів, вироблених компанією "Mag Instrument".

Назва складається з двох слів: перших літер прізвища засновника, Ентоні Магліци, який розробив і запустив виробництво ліхтарів ще в 1955 році та слова light (ліхтар, світло).

Більше 50-ти років продукцією Maglite користуються американські поліцейські, служби порятунку, військові та силові структури. Надзвичайна надійність ліхтарів – одне з їхніх найголовніших переваг, оскільки ними можна користуватися в самих екстремальних умовах протягом довгих років. Крім того, ліхтарі можуть використовуватися як засіб самозахисту, оскільки, за формою, дуже схожі з кийком, яким користуються правоохоронці.

Своєю міцністю продукти Maglite зобов'язані алюмінієвому корпусу, вбудованим ущільнючим кільцям, корозієстійкому вмикачеві, якісній оптиці. Як джерело світла використовуються криптонові, ксенонові або галогенні лампочки розжарювання.

Через постійні спроби підробити ліхтарі на інших підприємствах, компанія Mag Instrument веде активну політику безпеки і захисту іміджу, тому закликає покупців замовляти ліхтарі тільки у офіційного представника в США.