LumaSense

LumaSense Technologies, Inc – компанія, яка пропонує рішення для вимірювання температури і газу. Розробник і виробник оптоволоконних датчиків температури, радіометричних тепловізорів та газоаналізаторів; обслуговує енергетичні, медичні та інші підприємства. Технології компанії дозволяють робити безконтактні виміри температури за допомогою інфрачервоного світла, а за допомогою фотоакустичної спектроскопії (PAS) і недисперсійного інфрачервоного випромінювання (NDIR) можна працювати в системах виміру газу.

Компанія є провідним постачальником вимірювального обладнання для ряду промислових секторів, де контроль температурних і газових складових є основою особливістю оптимізації виробництва. В енергетиці використовуються рішення для відстеження роботи котлів, печей, нафтопереробних заводів, підстанцій і трансформаторів. У нафтохімічній промисловості (до слова, однієї з найбільш витратних хімічних галузей) при перегонці і реформінгу необхідні високі температури і, відповідно, необхідні девайси для постійного безперебійного контролю. LumaSense Technologies, Inc допомагає виробляти "розумну" електроенергетику, яка використовує максимальний ресурс носія, не забруднюючи навколишнє середовище.

LumaSense надає широкий спектр послуг, включаючи калібрування, профілактичне обслуговування, ремонт, розширені гарантії і запасні частини для обладнання. Забезпечує профілактичні перевірки обладнання і піднімає рівень безпеки праці. Також, проводить тренінги, навчальні курси і курси з підвищення кваліфікації для персоналу.

Вимірювання температур:

Тепловізори і системи – тепловізійні камери і системи, призначені для вимірювання температури в спеціалізованих промислових програмах.

Інфрачервоні термометри (пірометри) – високоточні інфрачервоні термометри для безконтактних вимірювань температури.

Волоконно-оптичні датчики температури LUXTRON – продукти на основі флуороптичних і арсенідних матеріалів.

Калібрувальні джерела MIKRON – високоточно каліброване обладнання для пірометрів, тепловізійних камер, радіометрів, систем вимірювання теплового потоку і спектрографічних вимірювань.

Для вимірювання газу:

Аналізатори розчиненого газу (АРГ) для трансформаторів SmartDGA – саме економічне в галузі рішення для аналізу розчиненого газу (DGA), розроблене для забезпечення найкращого використовування і максимальної гнучкості.

Газові модулі (ANDROS OEM) – недисперсійний  інфрачервоний газоаналізатор для OEM-девайсів.

Газовий моніторинг INNOVA – широкий спектр газових рішень на основі інфрачервоної спектроскопії для всіх видів середовищ і областей застосування.