HOLEX

HOLEX – високоякісний ручний інструмент з Німеччини за привабливими цінами. Виготовляє понад 9000 різновидів інструментів. Один з основних брендів компанії Hoffmann Group, котра нещодавно відсвяткувала сторіччя свого існування.

Hoffmann Group була заснована у 1919 році у Мюнхені. Сьогодні нараховує 25 потужних брендів, котрі відповідають сучасним вимогам щодо якості, довговічності та функціональності продуктів. Компанія має представництва на території 50-ти країн та співпрацює на міжнародному рівні з компаніями SFS unimarket (Швейцарія), Ravema (Швеція) і UAB Metmatus (Литва). Понад 135 тисяч людей уже стали клієнтами Hoffmann Group. З них – понад 95% задоволені якістю продукції та вважають Hoffmann Group пріоритетним постачальником.

Основними категоріями товару торгової марки HOLEX є слюсарно-монтажний, допоміжний, вимірювальний інструмент, промислові меблі, електроінструменти та інвентар.

Всі інструменти цього бренду мають ряд переваг перед аналогами:

  • Функціональний, надійний та ергономічний ручний інструмент з довгим терміном експлуатації.
  • Свердлильний і фрезерувальний інструмент з багаторівневою обробкою (посилена серцевина зі спеціальною підточкою, кольорове маркування, забезпечення високої точності відцентровування).
  • Зажимні пристрої збалансовані до 6.3/12.000 min-1.
  • Вимірювальні інструменти мають відмінне шліфування, маркування та зручний дисплей (на прикладі штангенциркулів).
  • Шліфувальний і ріжучий інструмент HOLEX дозволяє проводити стабільну обробку компонентів з високою точністю (з роздільними смугами для м’якого різання і адаптацією до криволінійних поверхонь).
  • Промислові меблі мають стійку конструкцію та системи захисту і безпечної роботи.