Herbert Waldmann GmbH


Herbert Waldmann GmbH – німецька компанія середніх розмірів, що спеціалізується на виробництві світлових рішень для широкого кола галузей вжитку. Була створена у 1928-му році, зараз керується третім поколінням сім’ї засновника компанії. Компанія розробляє та виготовляє високоякісні світильники(лампи) для промисловості, офісів та медицини (зокрема, для галузі фототерапії). Основними перевагами продукції Waldmann є її якість, постійна оптимізація, довговічність, енергоефективність та абсолютна безпечність для здоров’я.

Основна номенклатура: інтегровані машинні світильники, наземні світильники, світильники причіпні, гнучкі трубні світильники, світильники з поворотом голови, світильники для лупи, світильники для робочого місця, інспекційні світильники, системи безперервної дії, підвісні світильники, ESD-безпечні продукти, продукція з сертифікатом AGR та аксесуари до всієї лінії виробництва.

Сьогодні Waldmann працює в 11 країнах світу в Європі, Північній Америці та Азії. Основні потужності зосереджені у США, Швейцарії та Китаї.

Waldmann сертифікований відповідно до DIN EN ISO 14001 з 2012 року. За відповідальне ставлення до охорони навколишнього середовища та енергетики компанія  була сертифікована знаком DIN 16247 у 2015 році.