GERTNER SERVICE GMBH

Компанія була заснована у Відні в 1949 році. Відтоді GERTNERGROUP став одним з лідерів у розробці і виготовленні обладнання для великих промислових об'єктів. Без їхньої продукції важко уявити існування великих сталеливарних і металообробних заводів. Основні напрямки бізнесу:

Металообробка: вальцешліфувальні і вальцетокарні верстати, фрезерування, токарна обробка, хонінгування, шліфування, мікрофінішна обробка і полірування, токарно-фрезерні центри, інжиніринг та виробництво трансмісій і компонентів.

Виробництво сталі: електродугова плавка і позапічна обробка сталі, вогнетриви, спеціальна виплавка і переплав, розливання сталі.

Виробництво плоского прокату: верстати для фрезерування слябів, правильні машини, інспекційні лінії, пакувальні лінії, термообробка, агрегати поздовжнього різання, лінії поперечного різання, обробка крайок, смуг і листів, фінішна обробка плоского прокату.

Виробництво сортового прокату: попередній нагрів, дискові пилки, правильні лінії, верстати для обробки рейок, ролики і роликові касети, вальцювальні стани.

Виробництво дроту: лінії холодної прокатки і розтягування, пристрої очищення дроту, волочильні стани, системи намотування і розмотування, лінії правки і різання, лінії виробництва зварювального дроту, установки обміднення дроту, ролики і роликові касети для виробництва дроту, лінії для виробництва сталевого волокна, лінії виробництва бортового дроту і металокорду, лінії виробництва ґратчастих ферм, термообробка, лінії виробництва скрученого арматурного дроту повільної релаксації.

Виробництво труб та профілів: Агрегати поздовжнього різання рулонів, установка для обробки кінців труб, термообробка, правка труб, пристрої для фаскозйомки, валки і оснащення для трубоелектрозварювальних станів, верстати фрезерування зварювальних швів для труб великого діаметра, машини для шліфування полірування і щіткової зачистки поверхні.

Термообробка: камерні, штовхальні, елеваторні, ковпакові, індукційні печі; печі карусельного і прохідного типу; печі з роликовими і викотними подами; печі для відпалу сталевої штаби в підвішеному стані.

Інжиніринг і консалтинг.

Запчастини.