Garant

GARANT – преміум-марка високоякісного та надійного обладнання корпорації Hoffmann Group. Номенклатура товарів складається з 30000 позицій інноваційних інструментів та обладнання у всіх можливих сферах застосування. Входить до складу німецької компанії Hoffmann Group, котра нещодавно відсвяткувала сторіччя свого існування.

Hoffmann Group була заснована у 1919 році у Мюнхені. Сьогодні нараховує 25 потужних брендів, котрі відповідають сучасним вимогам щодо якості, довговічності та функціональності продуктів. Компанія має представництва на території 50-ти країн та співпрацює на міжнародному рівні з компаніями SFS unimarket (Швейцарія), Ravema (Швеція) і UAB Metmatus (Литва). Понад 135 тисяч людей уже стали клієнтами Hoffmann Group. З них – понад 95% задоволені якістю продукції та вважають Hoffmann Group пріоритетним постачальником.

Виробництво промислової меблевої фурнітури GARANT розпочалось ще у 69-тому, але з 2012 року компанія стала стовідсотковим дочірнім підприємством Hoffmann Group. Зараз щорічний оборот компанії складає 12,5 млн євро. Умовно, продукцію GARANT можна розділити на три гілки: промислові меблі(шафи, системи організації робочих місць, верстаки, складське обладнання, обладнання для зберігання небезпечного матеріалу),  інструмент (допоміжний, монолітно-ріжучий, шліфувальний, слюсарно-монтажний) і пневмо-/електроінструмент та інвентар.

Вся продукція тестується на 12 тестових майданчиках холдингу, інколи тривалість розробки сягає 16 місяців. Виробник отримав ряд сертифікатів, зокрема сертифікати VDA 6.4 s ISO 9001 на організацію і розвиток робочих процесів. Також, орган сертифікації TÜV SÜD підтверджує, що вся продукція була успішно протестована в області якості доставки і задоволеності клієнтів.