DUAL PUMPS LTDDual Pumps Limited – британська компанія, котра займається розробкою, виробництвом та реалізацією насосів, компонентів для обробки рідини, сільськогосподарських та промислових продуктів для розпилення, мийних апаратів, аксесуарів для миття під тиском та обладнання для очищення. З 1975 року по сьогодні, займає лідерські позиції по виробництву насосів та комплектуючих. Щорічні продажі товарів власного виробництва сягають 3 млн фунтів стерлінгів, при наявності у своєму арсеналі 16000 виробничих ліній.

Основна продукція:

Насоси – насоси великого тиску, центробіжні насоси, насоси з гнучким робочим колесом, занурена насосна установка, мембранні насоси, шиберні насоси, шестеренні насоси.

Насосне обладнання – водні насоси Honda та Loncin, обладнання з механічним приводом та електроприводом, гідравлічні приводні агрегати, дизельне обладнання для перекачки.

Обладнання для чистки – мийки високо тиску, очисники плоских поверхонь, пилососи та пароочисники, роторні чистячі головки, обладнання для мийки автомобілів.

Шланги, котушки та герметики.

Компоненти для обробки рідини – манометри, фільтри, фітинги, муфти, електричні клапани, кульові крани, резервуари високого тиску.

Форсунки і розпилювачі – розпилювальні насадки та соплові фільтри, тримачі форсунок, компоненти систем розпилення і поливу.

Двигуни, мотори і приводи – електродвигуни, бензинові та дизельні двигуни, коробки передач та муфти, 12-ти вольтові акумулятори.

Генератори та інвертори – генератори Honda та Loncin.

Запчастини та аксесуари – масла та мастила, сервісні комплекти Honda та Hatz.