Дослідний завод зварювального устаткування ІЕЗ ім. Є.О.Патона


Дослідний завод зварювального устаткування ІЕЗ ім. Є.О.Патона (ДЗЗУ) – підприємство, де 60 років тому вперше в Україні почали виготовляти обладнання та матеріал для зварювання. На сьогодні "завод Патона" поширює свою продукцію на континенті та займає лідерські позиції на пострадянському просторі у даній галузі. З 2013-го року тони електродів та іншого зварювального обладнання експортуються до Казахстану, Грузії, країн Балтії, Чехії, Греції, Туреччини, Єгипту, Шрі-Ланки, Південної Кореї та  до інших країн Європи і Азії.

Основна продукція:

  • трансформатори і випрямлячі для ручного і автоматичного дугового зварювання і наплавлення;
  • зварювальні напівавтомати;
  • апарати аргонодугового зварювання;
  • інверторну техніку (MIG-MAG, TIG, MMA, в т. ч. з синергетичним управлінням і роботою в імпульсному режимі, плазма);
  • апарати і джерела для електрошлакового зварювання і переплавки;
  • зварювальні трактори для автоматичного зварювання під флюсом різних марок сталей та інше.

Особливу увагу слід звернути на виготовлення електродів, як базової номенклатурної групи експорту. Їхні переваги полягають в тому, що цей продукт винайдений і покращений інженерами заводу, надає високі механічні властивості шва, легке первинне і вторинне запалювання, добра віддільність шлаку, ефективно взаємодіє з металами та підвищена безпека для здоров’я (у порівнянні зі старішими моделями).

Ключові замовники "Патона" – великі промислові об’єкти, що займаються машинобудівництвом, верстатобудівництвом, інжинірингом великогабаритної техніки різного призначення. Завод надає послуги металообробки чи фарбування металу будь-якого рівня складності. Також виготовляє торговельне обладнання, конструкції для реклами, корпуси платіжних терміналів самообслуговування, телекомунікаційне та електромонтажне обладнання, кронштейни для кондиціонерів та телевізорів, обладнання з нержавіючої сталі, а також корпусні деталі чи корпуси для обладнання.