Core Laboratories


Core Laboratories N.V. спеціалізується на аналізі керна та геохімічних дослідженнях, проводить комплексну аналітику родовищ нафти, перед початком та в процесі нафтовидобування. Розроблені компанією технології дозволяють надавати повну характеристику родовища, включаючи стан нафтового пласта, особливості гірської породи в місці видобування та відстежують поведінку рідких компонентів під час видобування. Розробки Core Laboratories дозволяють зімітувати модель "нафтового басейну", щоб надати розрахунки, яка кількість нафти і газу в родовищі, структура покладів, і швидкість видобутку вуглеводнів.

Унікальність компанії полягає не лише в новітніх методах аналізу сирої нафти та газу, а й у впливі досліджень на його подальшу їхню вартість після нафтопереробних та газопереробних процесів.  Core Laboratories, за допомогою визначення фракційного складу сирого продукту надає консультації по умовах транспортування до нафтопереробних центрів.

Якість нафти визначають за кількістю бензину, котру можна з неї отримати, а якість газу – по системі оцінки БТО (Британська теплова одиниця). Прорахувавши ці показники, лабораторії компанії допомагають провести розрахунки кінцевої вартості на газ та нафту та заздалегідь визначити самоокупність родовища.

Спеціалісти Core Laboratories N.V допомагають вирішувати ряд нагальних проблем, що виникають в процесі добування:

Гідравлічний розрив. Запатентована компанією технологія дозволяє слідкувати за поведінкою потоків пласту, не порушуючи пористу структуру. Детальна система досліджень допомагає закачувати розклинюючий агент правильно, для ефективнішого вилучення вуглеводнів.

Core Laboratories приділяють значну увагу процесу закачування родовищ, адже це дозволяє отримати додатковий ресурс з сировинної бази. Спеціалісти компанії, шляхом вивчення породи, тиску, динаміки потоку пластових рідин та інших факторів впливу знають, як застосувати ідеальні пропорції води, вуглекислого газу, азоту для максимального результату.

Погіршення колекторських властивостей продуктивного пласта. Інколи цей фактор зменшує продуктивність підприємства на 25%. Це відбувається через неможливість інтенсифікувати пласт для повної віддачі та ослабленню потоків вуглеводнів. Основна причина даних недоліків полягає у неправильному чи не достатньо ретельному дослідженні свердловини на початкових етапах. Тому Core Laboratories спеціально розробила систему перфораторів для освоєння родовищ та контрою за руйнуванням пласту. На сьогодні, жодна компанія світу не може зрівнятися з ними у цих технологіях.