Alicn Medical (Shenzhen) INC

Alicn Medical (Shenzhen) INC., заснована в 2010 році, є національним високотехнологічним медичним підприємством, яке поєднує дослідження, розробки, проєктування, виробництво та продаж продукції. Її штаб-квартира розташована в Шеньчжень, з безліччю виробничих баз і науково-дослідних установ по всій країні. Мережа продажів поширюється на всій материковій території Китаю, Гонконгу, Тайвані, Близькому Сході, Європі та США та інших вітчизняних та закордонних регіонах. У 2016 році Alicn успішно закріпився у NEEQ (фондовий код: 837270), що заклало основу для подальшої реалізації статусу відомого медичного бренду в Китаї.

В даний час Alicn базується на трьох основних ринках охорони здоров'я вдома: професійного медичного,  мобільного медичного секторів та збільшує вклад у дослідження і розробки незалежних технологій. Компанія створила стратегічний альянс трансформації галузі університетських досліджень з низкою відомих університетів у Гуансі та Сучжоу.

Alicn розробив високоточний алгоритм компенсації температури, вдосконалив алгоритм диференціального кров'яного тиску в галузі, створив розширену екологічну лабораторію високих і низьких температур, отримав майже 100 патентів, а також впровадив потужну технічну наукову діяльність націлену на розвиток медицини.

Зараз у компанії Alicn Medical (Shenzhen) INC є працює близько 200 співробітників, котрі виробляють обладнання світового класу за системою оцінки  ISO13485: 2003, та TUV Німеччини. Продукція сертифікована CE, FDA та CFDA. До складу компанії входять бренди Fond, World Health та BBL, Alicn виходить на світовий ринок відповідно до високої якості  домашнього, професійного та медичного обслуговування. У той же час, у сфері послуг OEM та ODM, оптимізуючи управління ланцюгами поставок, компанія інтегрує досягнення високої якості у кожен процес виробництва продукції та підвищує лояльність клієнтів відмінною якістю та уважним обслуговуванням.