Рекорд Гіннеса компанії Trelleborg

Наші партнери постійно вражають світ своїми новими винаходами, актуальними екологічними та соціальними проектами. Вони неодноразово отримують найвищі нагороди у своїх галузях та намагаються постійно залишатися в полі зору преси.

Що можна зробити, щоб довести всьому світу, що ти №1? Наприклад, встановити світовий рекорд, як це зробила шведська компанія Trelleborg.

12 липня 2019 року в англійському місті Текскесбері працівники компанії презентували найбільше у світі ущільнююче кільце, довжиною 364 метри. Щоб вразити наочним прикладом його масштабу, співробітники компанії розтягнули кільце навколо середньовічного абатства Тексесбері, в присутності жителів містечка та суддів комітету "Книги рекордів Гіннеса".

Генеральний директор виробничого цеху Trelleborg пояснив, що основною метою цього заходу було продемонструвати підтримку учням місцевих інженерних шкіл, котрі брали безпосередню участь у розробці кільця. Також – заохотити майбутнє покоління обирати технічні спеціальності.

Основною проблемою, яка постала перед учасниками заходу стало те, як саме слід розтягнути ущільнююче кільце. Відмовившись від ідеї з катапультами та безпілотниками, співробітники вирішили використати технологію FlexiMold, запечатавши два кінці кільця на спеціальному вулканізуючому пристрої. По закінченню цього процесу проект був перевірений спеціалістами по еластомерах та суддями комітету, котрі підтвердили отримання статусу світового рекордсмена.

Нагадаємо, що ущільнюючі кільця компанії (особливо великих розмірів) масово використовуються в усіх галузях промисловості, включаючи хімічну, фармацевтичну, харчову та електронну.