Інкос Лайн розпочинає співпрацю з PerkinElmer

Інкос Лайн розпочинає співпрацю з PerkinElmer


Середина літа стала для нас досить продуктивною, а значить – ми можемо запропонувати більше хорошого продукту українському замовнику. Хочемо поділитися черговою маленькою перемогою. Тепер "Інкос Лайн" починає співпрацювати зі світовим лідером в галузі лабораторних досліджень, компанією PerkinElmer!

PerkinElmer не потребує додаткового представлення, оскільки з його "творчістю" знайомі більшість фахівців, котрі працюють в області наукових лабораторних досліджень. Співробітники дослідних центрів ставлять продукцію компанії на рівень "А+" і хотіли б, щоб їх підприємства були оснащені саме "перкіновським" обладнанням.

Американська компанія PerkinElmer зробила величезний стрибок в науковому світі, встигнувши взяти участь навіть у запуску космічного телескопа Хабл. Рідкісний птах з наукового поля долітає до земної орбіти, погодьтеся. Від винаходів PerkinElmer звичайний обиватель отримує ще більше: завдяки високоточним приладам компанії проводиться безліч досліджень якості нафти, металів, газу, медичних препаратів, стан навколишнього середовища, продуктів харчування та загального здоров'я людини.

На сьогодні, виробник пропонує широкий спектр обладнання для неорганічного аналізу, молекулярної спектроскопії, хроматографії, мас-спектрометрії, термоаналізу, елементарного аналізу і витратного матеріалу для нього.

Якщо Вам знайома ця термінологія, ви хочете посилити наукову базу свого підприємства і піклуєтеся про якість у всіх її проявах – ми знаємо, що Вам запропонувати.