BIRKAN представив новий продукт

Флагман у сфері цифрового друку, наш партнер BIRKAN, нещодавно представив на широкий загал свою нову розробку. Це вдосконалений механізм лакованого друку на  великих площах. Laserline CSL дозволяє м’яко переносити лак на текстуру або відтискати складні малюнки чи шрифти, що створює високоякісне оздоблення на будь-яких можливих поверхнях.

Кожен працівник поліграфії підтвердить той факт, що лакування – найскладніша "дисципліна" для друку упаковки. Спеціалісти у цій області регулярно конкурують у створенні найпривабливіших рішень для друку у сегменті преміум-класу. Ціль у всіх одна – добитись найкращих естетичних результатів при взаємодії лаку та трафарету. І у BIRKAN це вийшло.

Новачок Laserline CSL демонструє неперевершені результати, завдяки високоточній конструкції та роздільній здатності при відтворюванні мікроскопічних деталей за допомогою волоконного лазера. Слід акцентувати увагу на чотирьох основних властивостях Laserline CSL:

Застосунок

Підходить для будь-якого типу лаку – як водного, так і ультрафіолетового. На відміну від інших пластин, котрі можуть руйнуватися під час текстурування чи від взаємодії з глянцевими поверхнями, у Laserline CSL таких проблем не виникає, завдяки відмінним характеристикам еластомерного матеріалу.

Міцність

Laserline CSL стійкий до хімічних речовин та не набухає в процесі роботи.  Також, він чутливий до пошкоджень чи подряпин, тому вважається ідеальним для повторних прогонів.

Тонкі лінії, шрифти та шаблони

Максимальна роздільна здатність (5080 точок на дюйм) відкриває абсолютно новий вимір у дизайні трафаретів. Технологія прямого лазерного гравіювання забезпечує максимальну чіткість кромок. Завдяки безшовному цифровому виробничому процесу вихідні дані відтворюються 1:1.

Зачистка

Поверхня може не лише гравіюватися лазером, а й "розкладатися по частинах". Таким чином, ви можете поєднувати складні деталі на одній пластині для необхідного результату.

Ми і надалі будемо слідкувати за новинками від наших партнерів та з задоволенням робитимемо огляд на них на нашому сайті.