УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ

ДП Укрметртестстандарт – державне підприємство, створене у 1991-му році з метою контролювання якості продукції, внесення в державну систему сертифікації та захисту прав споживачів. Регулює та сприяє ефективному веденню економічної діяльності, підпорядковується Міністерству економічного розвитку і торгівлі України.

На базі підприємства було створено Систему добровільної сертифікації УкрСЕПРО (Система УкрСЕПРО), котра покликана захищати споживача від неякісної/небезпечної продукції, взаємодіяти з бізнесом на внутрішньому та міжнародному рівнях у всіх сферах.

Основними напрямками діяльності є:

Оцінка відповідності.  Оцінці якості підлягають харчові/продовольчі продукти; побутова, медична та електротехніка (спеціалізація Українського науково-технічного інституту сертифікації та випробувань електрообладнання УкрТЕСТ); експертиза та маркування легкої промисловості; оцінка якості/безпечності транспортних засобів (КТЗ); оцінка закладів, що надають соціально-побутові послуги; аудит кадрів та перевірка систем управління.

Метрологія. Сюди входить повірка калібрування, оцінка відповідності, висновки щодо ЗВТ, вимірювання складу газових і рідких середовищ.

Виробництво. Підприємство займається інжинірингом та виробництвом промислової техніки, верстатів, засобів вимірювань та випробувань, ремонтом обладнання та ін.