АТ "Укргазвидобування"

АТ "Укргазвидобування" – найбільша державне підприємство, що займається газовидобувною діяльністю. Акціонерне товариство повного циклу було засноване у 1998-му році на базі УкрНафтоГазу. Дочірня компанія НАК "Нафтогаз України".

Діяльність компанії спрямована на дослідження родовищ, видобуток та переробку сировини, проведення заходів з охорони праці та захисту навколишнього середовища, налагодження міжнародної співпраці в енергетичних та економічних питаннях.

Найбільшими об’єктами АТ "Укргазвидобування" є "Шебелинський ГПЗ" (Шебелинське ВПГКН) та БУ "Укрбургаз" (найбільше бурове підприємство в Україні). Крім них слід відзначити наступні структурні елементи: "Полтавагазвидобування" та "Львівгазвидобування", Науковий центр "УкрНДІгаз", Управління будівельно-монтажних робіт "Укргазспецбудмонтаж", Центр промислово-геофізичних досліджень "Укргазпромгеофізика", "УГВ-СЕРВІС", Спеціалізована аварійно-рятувальна (газорятувальна) служба "ЛІКВО", Учбово-оздоровчий комплекс "Червона Рута".

АТ "Укргазвидобування" – компанія з високою соціальною та екологічною відповідальністю. У товаристві діє "Система екологічного управління", що займається загальним контролем по захисту навколишнього середовища. За роки існування підприємство долучилось до низки ініціатив з побудови доріг та навчальних закладів, підключення інтернету та освітлення у населені пункти, загальних заходів з благоустрою населених пунктів.