Радехівський цукор

ТзОВ "Радехівський цукор" – найбільший виробник цукру на Західній Україні. Завод засновано у 1978-му році у Львівській області. З 2010-го року 100% акцій заводу входять до складу німецької сімейної компанії Pfeifer & Langen Inwestycje, котра має цукрові компанії у Німеччині, Чехії, Угорщині, Польщі, Словенії, Румунії та Італії.

Компанія займається виробництвом повного циклу: від вирощування сировини до реалізації продукції. Виробляє та реалізує цукор для промисловості, фасований цукор, патоку, жом, похідні цукрові продукти широкого вжитку.

ТзОВ "Радехівський цукор" складається з чотирьох підрозділів, котрі зосереджені у Тернопільській області (крім головного підрозділу, котрий знаходиться в Павлові, Радехівського району):

Чортківський цукровий завод і його основні потужності були придбані компанією у 2013-му році. Має зручний вихід до залізниці та широку сировинну зону на території восьми районів області. Виробнича потужність заводу – 8 тис. тонн/добу переробки цукрового буряка.

Хоростівський цукровий завод – найбільший завод регіону, створений ще у 1958-му. Є одним з основних виробників корпорації. Виробнича потужність: 7 тис. тонн буряків  за добу.

Козівський цукровий завод має зручне розташування з доступом до автомобільних та залізничних шляхів. Виробнича потужність: 2, 7 тис. тонн буряків  за добу.

Збарзький цукровий завод – єдиний підрозділ, котрий виготовляє цукор не тільки із основної сировини (цукровий буряк), а й займається переробкою тростинного цукру-сирця.

ТзОВ "Радехівський цукор" виробляє близько 450 тис. тонн цукру впродовж виробничого сезону. Заводи співпрацюють з більше ніж 300 аграрними підприємствами. Зараз на усіх заводах підприємства відбуваються модернізаційні процеси з метою покращення робочих умов та збільшенню виробничої продуктивності.