КП "Центр організації дорожнього руху"

Комунальне підприємство "Центр організації дорожнього руху" займається допоміжним обслуговуванням наземного транспорту. До 2017-го року підприємство мало назву "Київдорсервіс", але, в процесі реструктуризації, для більш продуктивної діяльності було перейменоване на теперішню назву. Займається наданням комерційних послуг та наданням в оренду власного нерухомого майна, будівництвом споруд електропостачання та доріг, консультуванням клієнтів та населення.

Основними функціями підприємства є організація руху та паркування транспортних засобів, організація спецзаходів для руху великогабаритних транспортних засобів, розробка та вдосконалення об’єктів транспортної інфраструктури, моніторинг трафіку та транспортних ситуацій, інформування населення щодо власних проєктів та заходів безпеки дорожнього руху, наукова і аналітична діяльність.

На балансі компанії знаходиться 646 світлофорних об’єктів (підключені по магістральних кабелях лінії зв’язку, по каналу GPRS та по каналу оптоволоконного зв’язку); 583 засоби ППЗШ (пристрої примусового зменшення швидкості); 54 003 дорожніх знаків та знаків маршрутного орієнтування; 12 електронних табло змінної інформації.

"Центр організації дорожнього руху" активно інтегрує нові методи зменшення навантаження на основні транспортні артерії та запроваджує новітні методи спостереження. Так, з 2019 почав діяти проєкт "Зелена хвиля", яка "розумно" розділяє рух транспорту, завдяки методам досконалішої автоматизації. Крім того, організація збільшує кількість камер по місту на важливих ділянках з інтенсивним рухом.