КП "Київський метрополітен"

КП "Київський метрополітен" – позавулична транспортна артерія столиці, що безперервно функціонує уже понад 50 років. Перевізник є однією з найстаріших підземок, збудованих в СРСР. Київський метрополітен не лише стратегічна точка на карті міста, а й арт-простір, який поєднує у своїх холах художнє відображення різних епох країни.

Особливістю метрополітену є його значна пропускна спроможність, регулярність та швидкість перевезень. До складу КП входить 17 службових підрозділів, що забезпечують перевезення пасажирів, проводять реконструкцію станцій, шляхів та рухомого складу, проводять капітальні ремонти та дотримуються заходів безпеки на всіх об’єктах підприємства.

Рухомий склад метрополітену сьогодні – це вагони Є (раніше експлуатувалися вагони Д, з трьома вагонами, зараз Є – з чотирма), Є, 81-717/714 та їх модифікації і поїзд "Славутич" та спеціальна техніка для обслуговування потреб підприємства.

Метро має свою впізнавану символіку, своєрідний рекламний майданчик, музей історії та веде активну міжнародну діяльність.

На всіх станціях Київського метрополітену присутнє 2G покриття операторів мобільного зв'язку.