Київенерго

ПАТ "Київенерго" – компанія, що забезпечує повний цикл енергопостачання для фізичних та юридичних осіб, що знаходяться на території столиці. Займається виробництвом, розподілом, транспортуванням та реалізацією електроенергії. У своєму активі має 5 підрозділів, що забезпечують киян світлом, тепло та гарячою водою. До складу підприємства також входить єдиний у місті сміттєспалювальний завод "Енергія".

Основне виробництво теплоенергії відбувається на ТЕЦ-5(потужністю 700 МВт, 4 енергоблоки), ТЕЦ-6 (потужністю 500 МВт, 2 енергоблоки) 4 станціях теплопостачання та 178 котельній. Транспортування електроенергії забезпечується мережею повітряних та кабельних ліній загальною протяжністю понад 13 тис. км.

"Київенерго" бере початок з АТ "Київструм", що виникло у 1930-му році. За багаторічну історію розвитку компанії вдалось налагодити безперебійну подачу ресурсу до кінцевого одержувача у всіх точках міста. У 2018-му році, у зв’язку з реструктуризацією товариства, значна частина абонентів "Київенерго" перейшла до нового постачальника – "ДТЕК "Київські електромережі".