КП "Вінницяоблтеплоенерго"

КП "Вінницяоблтеплоенерго" – комунальне підприємство у місті Вінниця, що надає послуги постачання опалення та теплої води фізичним та юридичним особам.

Діяльність підприємства спрямована на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуг з централізованого опалення і гарячого водопостачання для населення, бюджетних організацій та інших споживачів в м. Вінниця та Вінницькій області.

У 1974 році всі теплові потужності міста були об’єднанні в КП "Вінницятепломережа", котре згодом, у 1985 році, перейменували у КП "Вінницятеплокомуненерго". Сьогодні це підприємство загальної потужності 10,774 Мвт/год. теплової енергії. На балансі знаходиться 53 котельні, 12 теплових пунктів, ремонтні бази, автопарк, щитові та інші інженерно-технічні комунікації і споруди.

До складу підприємства входить сім структурних підрозділів: служба енергетичного менеджменту та збуту, служба технологічного забезпечення, служба оперативно-технічного та господарського забезпечення, виробничо-експлуатаційна служба, виробничо-технічний відділ, відділ енергетичного контролю, лабораторія з охорони праці.