ДніпроПрес

Дніпропрес – завод у місті Дніпро, що займається повним циклом виготовлення важких гідравлічних пресів, ковальсько-пресового обладнання, верстатів. Також компанія надає послуги підтримки власного обладнання та виготовляє деталі для інших компаній.

Промислові потужності розташовані на території 57 гектарів у 18 цехах. Тут відбуваються процеси інженерних розробок, досліджень, краш-тестів продукції, виплавка матеріалу, повний збір комплектуючих та збір великогабаритних виробів.

За часів СРСР завод мав "засекречений" статус, оскільки обслуговував потреби оборонної сфери. Продукція для оборонки, виготовлена на Дніпропресі у післявоєнний період, не мала аналогів у світі за технологіями і постійно конкурувала з аналогічними підприємствами Німеччини, США та іншими.

На сьогодні змовниками Дніпропресу є понад 80 компаній, як вітчизняних так і Великої Британії, Середнього сходу, Росії та Білорусії. В Україні основними клієнтами є Інтерпайп, Метінвест, Азовсталь, Спецсталь, ПавлоградХімМаш, ТехЕнернго. За півстолітню історію існування заводу було виготовлено понад 140 видів гідравлічних пресів.