Центр превентивної медицини

Центр превентивної медицини Державного управління справами – медичний заклад, створений на базі санітарно – епідеміологічної станції ДУС відповідно до Розпорядження Керівника Державного управління справами.  Організація була створена ще у 1970-му році, але роками початку активної діяльності слід вважати постчорнобильський період, а саме, 1989-тий, коли компанія брала участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

На даному етапі, компанія володіє потужною сучасною науково-дослідною базою, та проводить ряд досліджень у різних галузях: імпортована продукція, харчові продукти, будівлі та заклади, стан ґрунтів та нафтопродуктів (та інших сировин), стан води. До складу центру входить відділ превентивного нагляду, епідеміологічний відділ, відділ по забезпеченню протокольних заходів(плюс, окремий підрозділ по Західному регіоні), фізико-хімічна та бактеріологічна лабораторії.

Центр акредитований за міжнародними стандартами ISO 17025. Співпрацює лідерами українського ринку в ритейлі, косметології та екологічній сфері.