Львівський національний університет імені Івана Франка


Львівський національний університет імені Івана Франка – один p найстаріших та найтитулованіших вишів України та Східної Європи. Заснований у 1661 році на базі колегії єзуїтів. Рівень акредитації – IV. В останні роки потрапляє до топових світових рейтингів міжнародних видань, що свідчить про його популярність та високий рівень кваліфікації випускників.

До складу університету входять 19 профільних факультетів, 2 загальноуніверситетські кафедри та 10 навчальних установ. ЛНУ відомий своїм потужним науковим потенціалом – на базі університету працюють інститути археології, європейської інтеграції, історичних досліджень, франкознавства, літературознавчих студій, екології масової інформації, славістики. Інститут має на утриманні власну бібліотеку, музей власної історії та зоологічний музей, астрономічну лабораторію та ботанічний сад.

ЛНУ має 15 угод про "подвійне дипломування", активно співпрацює з колегами по всьому світу у науково-дослідній діяльності. Студенти університету проходять виробничу практику у Польщі, Словаччині, Чехії, Австрії, Угорщині та Німеччині. Науковці вишу проводять спільні дослідження з Віденським університетом (Австрія), Каунаським технологічним університетом (Литва), Фондом цивільних досліджень та розвитку США, Технологічним інститутом Хіросіми (Японія), які фінансувало Міністерство освіти і науки України.