Аналіз ринку

Було б серед чого обирати?

Останніми роками на український ринок активно заходять світові бізнес-гіганти. Маємо похвалитися, "Інкос Лайн" теж доклали руку до цього процесу. За минулі два роки ми привели до України більше п'ятидесяти компаній.

По-перше, – сильна конкуренція=потужний ринок.

Приємно відкривати для себе найкращих у своїй сфері виробників, знайомитись зі специфікою їхньої роботи та представляти їх продукцію в своїй країні. Таким чином, ми і клієнтам можемо надати найкращий варіант і ринок "оздоровлюємо". Тому що сильна конкуренція – це завжди курс на розвиток.

По-друге, Україна стала цікава світовим партнерам.

Високоякісні компанії та успішні бізнес- підприємства змушують нерухомих монополістів "швидше перебирати лапками". В умовах серйозної конкуренції колишні лідери або покращують якість продукції, або заходять в тінь нових потужних гравців. В будь-якому випадку – замовник тільки виграє.

По-третє, виключаємо корупційні схеми.

Оскільки світові компанії звикли "грати чисто" їх відлякувала непідйомна корупційна складова в просуванні на український ринок. Зараз же для них з’явились комфортні умови та попутний вітер. Давайте признаємо чесно, відкати та хабарі – це не лише протизаконно. Це – старомодно.

У своїй роботі ми надаємо перевагу не брендам та їх популярності, а якості продукції, поглибленій спеціалізації в тій чи іншій площині та власному репутаційному досвіду.