Про нас

“Інкос Лайн” - міжнародна організація - імпортер та виробник обладнання для потреб підприємств України. Починаючи свій шлях у 2014 році, ми постійно відкриваємо нові та розвиваємо вже наявні напрямки діяльності, задовольняємо попит клієнтів своєчасно та належним чином.

Досвід роботи

Ми починали свій шлях з тендерних майданчиків для бізнесу, а вже сьогодні, щоденно знаходимо найбільш прийнятні розв'язання поставлених задач для всесвітньо відомих компаній. “Інкос Лайн” ніколи не стоїть на місці і постійно адаптує асортимент до попиту Українського ринку. На нашому рахунку більше ніж півтори тисячі успішно виконаних проектів абсолютно різного ступеня складності.
З 2014 року показники нашої компанії стабільно йдуть вверх. За цей час, тільки в державному секторі, ми здобули більше ніж 1300 перемог, підписали 1200 договорів на суму понад 330 млн грн.

Ознайомитись з нашою діяльністю ви можете не лише на офіційному сайті, а й за допомогою авторитетних джерел моніторингу та аналізу інформації: YouControl, DoZorro, Opendatabot, Антикорупційний монітор, Clarity Project, RING/EDR та інших.

Наші послуги

Ми постачаємо широкий асортимент продукції для наших замовників, таку як медичне обладнання, верстати, інструменти різної складності, дорожнє устаткування, засоби безпеки праці на дорогах, і це тільки невелика частина того, що ми пропонуємо, адже ми необмежені ні кордонами, ні сферами діяльності. "Інкос Лайн" є офіційним представником та партнером ексклюзивних світових виробників, BK Medical, Cellex, Nissen, Core Laboratories, Parker – це лише невелика частина компаній з якими ми співпрацюємо. Наших партнерів пов’язує актуальна продукція, оптимальні ціни та відмінний сервіс.

Чому обирають нас?

Високу ділову репутацію ТОВ “Інкос Лайн” підтверджує не тільки багаторічною співпрацею з всесвітніми компаніями, але і якісною роботою, та вмінням знаходити вихід з складних ситуацій. За нас говорять наші результати та позитивні відгуки клієнтів. Ми завжди досліджуємо світовий ринок, всебічно розвиваємось та креативно мислимо. Важкі задачі вирішуємо професійно та якісно.